Senarai Pengurus Besar

Nama TUAN HAJI AB. WAHAB BIN RIDWAN
Jawatan PENGURUS BESAR (JUSA C)
E-mail abwahab@johor.gov.my
Samb / Ext 202

Nama ENCIK SAIFUDDIN BIN ABDUL RAHIM
Jawatan TIMBALAN PENGURUS BESAR (N52)
E-mail saifuddin@johor.gov.my
Samb / Ext 214

Nama ENCIK RIDHWAN BIN MAT SALLEH
Jawatan PEGAWAI KHAS YAB MENTERI BESAR JOHOR (K)
E-mail
Samb / Ext

Nama PUAN HAJAH AZIZAN BINTI JAWAHIR
Jawatan SETIAUSAHA PEJABAT (N29)
E-mail azizan.jawahir@johor.gov.my
Samb / Ext 201
1 Jan 1985 - 31 Dis 1986

Tuan Haji Sabtu Bin Abu Bakar
1 Jan 1987 - 31 Dis 1994

YB. Dato’ Haji Abd. Razak Bin Abdullah
1 Jan 1995 - 31 Mei 1995

Tuan Sheikh Hardy Bin Ahmad

1 Jun 1995 - 23 Jul 1997

YB. Dato’ Haji Rahmat Bin Abd. Rahman
24 Jul 1997 - 7 Mac 1999

YB. Dato’ Haji Rashidi B. Mohd. Noor

8 Mac 1999 - 1 Okt 2002

YB. Dato’ Haji Noh B. Jaafar

1 Nov 2002 - 31 Dis 2002

YBhg. Datin Paduka Hjh Aminah Bt Hashim

1 Jan 2003 - 31 Dis 2003

YB. Dato’ Dr. Haji Ibrahim Bin Endan

1 Jan 2004 - 31 May 2004

YB. Dato’ Haji Karim Bin Haji Hassan

1 Jun 2004 30 - Sep 2005

YB. Dato’ Haji Omar Bin Awab

1 Feb 2006 - 4 Dis 2006

YB. Dato’ Haji Abd. Ghaffar Bin Abdullah

16 Dis 2006 - 15 Jan 2008

Tuan Haji Jama Bin Johan

16 Jan 2008 - 31 Jan 2009

Tuan Haji Mohamad Bin Haji Karim
1 Feb 2009 - 18 Mac 2011

YB. Dato’ Haji Zalil B. Baron

1 Jun 2011 - 1 Jan 2014

Tuan Haji Abd Razak Bin Md Salleh

3 Feb 2014 - 30 Apr 2014

Tuan Haji Kamarudin Bin Abdullah

1 Mei 2014 - 18 Jun 2016

Tuan Haji ‘On Bin Jabbar @ Ja’afar

19 Jun 2016 - 24 Ogos 2017

Tuan Haji Ab. Wahab Bin Ridwan

25 Ogos 2017 - Sekarang
Tukar Size Tulisan
Contrast